Tygodniowe menu:            Znalezione obrazy dla zapytania pixabay jedzenie

….… 2018 r. – ……. 2018 r.

wtorek         –
     środa            –
     czwartek      –
      piątek           –

SMACZNEGO 🙂

UWAGA RODZICE!!!
Od 1 stycznia 2018 r. wszyscy rodzice, których dzieci korzystają z obiadów, będą poproszeni o podpisanie umowy, zamiast deklaracji (w najbliższym czasie będą one rozdawane uczniom).
Umowa:

Umowa o świadczenie usług w szkole

GODZINY WYDAWANIA POSIŁKÓW DLA KLAS

Posiłki, które proponujemy naszym uczniom, są smaczne, świeże i zdrowe. W dziennym rozkładzie zajęć przewidziana jest 1o-minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której uczniowie spożywają przyniesione z domu śniadanie oraz dwie 15-minutowe przerwy obiadowe przeznaczone na zjedzenie obiadu.
Za planowanie i przygotowanie posiłków dla naszych wychowanków odpowiada firma cateringowa Lunch Service, która ma swoją siedzibę na terenie Tarnowskich Gór. Cotygodniowe  menu uwzględnia sezonowość potraw, upodobania dzieci oraz normy żywieniowe zalecane przez Sanepid.
                                                       Nasza stołówka:

Catering – dokumentacja:

Regulamin korzystania z jadalni w SP8

Umowa o świadczenie usług w szkole

Nr konta, na które należy wnieść opłatę za obiady:

ING Bank Śląski S.A. : 59 1050 1142 1000 0024 3865 5678