Tygodniowe menu:

25.02.2019 r. – 01.03.2019 r.

wtorek         –
     środa            –
     czwartek      –
      piątek           –
                                                                                                    SMACZNEGO 🙂

GODZINY WYDAWANIA POSIŁKÓW

Posiłki, które proponujemy naszym uczniom, są smaczne, świeże i zdrowe. W dziennym rozkładzie zajęć przewidziana jest 1o-minutowa przerwa śniadaniowa, podczas której uczniowie spożywają przyniesione z domu śniadanie oraz dwie 15-minutowe przerwy obiadowe przeznaczone na zjedzenie obiadu.
Za planowanie i przygotowanie posiłków dla naszych wychowanków odpowiada firma cateringowa Lunch Service, która ma swoją siedzibę na terenie Tarnowskich Gór. Cotygodniowe  menu uwzględnia sezonowość potraw, upodobania dzieci oraz normy żywieniowe zalecane przez Sanepid.
                                                       Nasza jadalnia:

Catering – dokumentacja:

Regulamin korzystania z jadalni w SP8

Nr konta, na które należy wnieść opłatę za obiady:

ING Bank Śląski S.A. : 59 1050 1142 1000 0024 3865 5678