Koła i zajęcia dodatkowe

 Zajęcia rozwijające zainteresowania i potrzeby uczniów w roku szkolnym 2017/2018:

 

Bambynek Krystyna  –  doskonalenie umiejętności matematycznych, przygotowanie do konkursów i egzaminu gimnazjalnego ( środa 13.30 – 15.00)


Banasiak Renatakółko artystyczne dla starszych uczniów (czwartek 14.15 – 15.45)


Feliks Katarzyna – kółko plastyczne dla klas I (środa 12.20 – 13.30, czwartek 11.30 – 12.30)


Figura Jacek  –  kółko rozwijające zainteresowania językiem i kulturą Anglii (piątek 14.15 – 15.00, poniedziałek (14.15 – 15.15)


Grzegorczyk Krzysztof  –  warsztaty biblijne (środa 14.00 – 14.35)


Heliś Ewa  –  doskonalenie umiejętności taktycznych i technicznych w wybranych grach zespołowych, przygotowanie do Gimnazjady, Liga piłki siatkowej (wtorek 17.20 – 18.10)


Kosmala Małgorzata  –  zajęcia rozwijające zainteresowania komputerowe i biblioteczne (środa, czwartek 10.35 – 11.20)


Mroczek Joanna  – kółko chemiczne (środa 15.45 – 16.30), kółko fizyczne (środa 16.30 – 18.00)


 Nickel Barbara   – kółko języka niemieckiego (wtorek , czwartek 14.15- 15.00)


Osuch Dorota  – kółko biologiczne (piątek 14.10 – 14.55)


Pośpiech Magdalena – „Czytam bo lubię” , kółko polonistyczne (czwartek, piątek 7.30 – 8.00)


Skórka Ewa  –  koło geograficzne (wtorek (14.10 – 15.00)


Sołtysik Rafał – rozwijanie zainteresowań sportowych (piątek 15.05 – 16.15)


Swoboda Beata  – kółko z języka angielskiego (poniedziałek 14.15 – 15.00)


Szecówka Janina – koło historyczne i wiedzy o społeczeństwie (wtorek 15.00 – 16.30)


Jeglorz Małgorzata – kółko muzyczne (poniedziałek 11.40 – 12.20), kółko plastyczne (czwartek 11.40 – 12.20)


Osuch – Niewdana Małgorzata –  kółko z języka angielskiego (poniedziałek 14.10 – 15.10, czwartek 10.25 – 11.20)                                                                                                      


Węglarska Alicja – kółko biblijne dla najmłodszych (piątek 11.35 – 12.20)


Wosz – Tatara Hanna – kółko plastyczno – artystyczne (wtorek 13.25 – 14.10, piątek 11.40 – 12.20)


Wójcik Jolanta – kółko artystyczne (poniedziałek 11.35 – 12.20, środa 12.35 – 13.20)


Zgajewska Iwona – zajęcia sportowe na basenie (poniedziałek 17.00 – 19.00)


Nasza szkoła oferuje popołudniowe zajęcia z różnych dziedzin aktywności fizycznej, umysłowej i artystycznej.

• UKS hokeja na trawie „Ósemka”,

• UKS „G4” (szachy),

  Młodszym i starszym dzieciom proponujemy zajęcia z piłki nożnej.

• Dream – Team (piłka nożna dla dzieci)

• Champions (piłka nożna)

Miłośników muzyki zapraszamy na lekcje gry na instrumentach do:

• Pani Barbary Plazy – Usługi Muzyczne „Tęcza”

• Pani Iwony Sobieraj – Markowskiej – Usługi Muzyczne

                                                                                                                  ZAPRASZAMY:)