Absolwenci

Drodzy Absolwenci 🙂                                                              Znalezione obrazy dla zapytania darmowe zdjęcia zawodów

Zachęcamy wszystkich uczniów, którzy ukończyli naszą szkołę do dołączenia do grona ABSOLWENTÓW na stronie internetowej. Wierzymy,że spełniły się Wam marzenia i plany życiowe. Wielu z Was pamięta lata spędzone w murach naszej szkoły i może chciałoby się podzielić wspomnieniami ? –  Zapraszamy.

Proszę przesłać treść notatki oraz zdjęcia na adres: sekretariat@gim4.lh.pl

Drodzy Absolwenci … czy rozpoznajecie się na zdjęciach ???

Zapraszamy do zabawy 🙂

ZDJĘCIA Z RÓŻNYCH LAT 🙂

img_5692                          img_5691

img_5695                          img_5696

img_5698                          img_5699

img_5697                          img_5694

Pierwsze wspomnienia dotyczące pobytu w naszym gimnazjum:

Pani Kamila Lipska (Pabin) napisała:

Dzień dobry,

odnalazłam się na jednym zdjęciu w galerii 🙂 Ale mi się miło zrobiło, od razu przypomniały mi się szkolne lata. Cudownie!

Poszperam w domu i chętnie podeślę Wam jakieś gimnazjalne zdjęcia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Kamila Lipska (Pabin)

Dziękujemy 🙂