Rekrutacja

Witamy na stronie rekrutacyjnej do naszej szkoły, która z dniem 1 września 2017 r. przekształciła się w „ósemkę”-Szkołę Podstawową nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich w Tarnowskich Górach.

ROK 2018

Prosimy o zapoznanie się z aktualną dokumentacją rekrutacyjną na rok szkolny 2018/2019:

Przypominam rodzicom uczniów klas I o obowiązującym obwodzie:

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach

PLAKAT 2018

ULOTKA 2018

Drodzy  RODZICE i UCZNIOWIE KLAS III i VI:

W myśl Zarządzeń Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry, nasza szkoła  prowadzi nabór do klasy IV i VII na rok szkolny 2018/2019.

Uczniów klas IV i VII nie obowiązują obwody!!!

zarzadzenie_terminy-przyjęcia-uczniów-klas-III

zarzadzenie_terminy przyjęcia uczniów klas VI

Serdecznie zapraszamy 🙂

Okres nauki w w nowej szkole, to czas ważny dla każdego :

•  UCZNIA,
  •  RODZICA.
  • DYREKCJI, GRONA PEDAGOGICZNEGO.

Zachęcamy przyszłych naszych uczniów by dołączyli do naszej społeczności szkolnej. Dyrekcja i nauczyciele, to ludzie z pasją , zaangażowaniem i doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Możemy zapewnić zdobywanie wiedzy w przyjaznej atmosferze, bezpiecznym i ciekawym otoczeniu z równie ciekawymi ludźmi. Solidnie przygotowujemy uczniów do dalszej edukacji.

Zapraszamy 🙂