Umiem pływać :)

30 maja 2019 roku zakończyły się zajęcia  z Projektu Powszechnej Nauki Pływania „Umiem pływać”. Uczestniczyli w nich uczniowie z klas II naszej szkoły. Głównymi celami projektu było upowszechnianie aktywności fizycznej dzieci, nabycie przez nich podstawowych umiejętności pływania, profilaktyka przeciwdziałania i korygowania wad postawy oraz edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych.

Zajęcia w ramach tego projektu cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Stojaki na rowery :)

Drodzy Rodzice i Uczniowie – dzięki staraniom Rady Rodziców 🙂 zostało zakupionych 12 stojaków na rowery, które znajdują się pod oknami świetlicy szkolnej. Proszę Rodziców o zaopatrzenie dzieci w odpowiednie zabezpieczenia chroniące jednoślady przed kradzieżami .

Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za wsparcie 🙂